×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

На засіданнях депутатських комісій розглядають проекти «Громадського бюджету», відхилені профільними виконавчими органами

На комісії гуманітарної політики та комісії культури, молодіжної політики та спорту розглянули звернення управління «Секретаріат ради» про розгляд проектів до громадського бюджету м. Львова, які пропонуються до відхилення профільним виконавчими органами. 

Як пояснив начальник відділу громадського партнерства Орест Файфурка, проекти, подані на громадський бюджет, які отримали негативні експертні висновки від виконавчих органів, були направлені на розгляд депутатських комісій.
«Комісії розглядають ці питання, щоб або підтвердити висновок управління освіти, або спростували його, і таким чином, допустили проекти до участі у голосуванні».
З його слів, на комісії гуманітарної політики розглянули два питання, що були відхилені управлінням освіти для участі в голосуванні громадського бюджету.
«Перший проект – це облаштування на території БДЮТ відкритого майданчика для проведення концертів, бієнале, майстер-класів за адресою вул.Шевченка, 4А. Другий проект - будівництво басейну у ДНЗ «Дивосвіт» на вул. Сміливих, 26. Щодо першого проекту, комісія підтримала позицію управління освіти щодо відхилення, оскільки уже заплановане розширення ДНЗ, відкриття нових груп, проведені певні підготовчі роботи. Щодо другого проекту, то управління освіти дало відповідь, що побудова басейну є неможливою з технічної точки зору. Втім, ініціатори проекту доводили, що це можливо, тому члени комісії вирішили допустити проект до конкурсу за умови, що будуть проведені певні дослідження та підготована проектно-кошторисна документація».
Водночас на комісії культури, молодіжної політики та спорту заслухали чотири проекти, відхилені управлінням освіти. Зі слів голови комісії Віталія Свіщова, кожен випадок розглядається окремо, і не завжди комісія підтримує висновок профільного управління.
«Наприклад, ми вирішили відхилити висновок управління молоді, сім’ї та спорту і допустити проект №179 до голосування (реконструкція нежитлового приміщення під спортивний зал та академію на вул.Зеленій,115а). Але є випадки, коли ми підтримуємо відмову, оскільки пропонується побудувати спортивні майданчики поруч, як, наприклад, на вул.Дж.Вашингтона».
Крім цього, члени комісії підтримали висновок управління молоді, сім’ї та спорту щодо відхилення проекту №259 (спортивний майданчик на пр.В. Чорновола, 45 з футбольним/волейбольним полем та LED- освітленням), а також вирішили допустити до голосування проект №159 (доступний великий теніс для всіх, реконструкція майданчиків на вул.Широкій, 77А).