×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Про підсумки пленарного засідання

На останньому пленарному засіданні міські обранці заслухали інформацію про врахування інтересів міста Львова у процесі формування об’єднаних територіальних громад Львівської області. Як повідомив заступник міського голови Ростислав Дацків, план формування територіальних громад Львівщини не враховує інтересів Львова. Відтак мерія планує підписати меморандум з навколишніми селами про плани щодо створення агломерації.
«Це меморандум про співпрацю у різних напрямках – економіки, екологія, транспорт, інженерні мережі», – пояснив Ростислав Дацків.
Міський голова Андрій Садовий зауважив, що дискусія за круглим столом має поставити крапку в цьому питанні і запропонував створити робочу групу з депутатів міської та обласної рад, щоб прийняти рішення щодо львівської агломерації.
Також депутати підтримали «Положення про підготовку, організацію, проведення аукціону на оформлення права на оренду окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення тимчасових споруд чи/або пересувних тимчасових споруд у Львові». Відповідно до ухвали, аукціон проводитиме комісія, до складу якої увійдуть представники департаментів ЛМР та депутати ради. У положенні також передбачений порядок демонтажу тимчасових споруд. Примусовий демонтаж має здійснювати ЛКП «Адміністративно-технічно управління» спільно з представниками райадміністрацій та правоохоронцями.
Після дискусії рада погодила умови кредиту ЄБРР на впровадження електронного квитка в громадському транспорті Львова. Директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич зауважила, що це перша ухвала зі складного процесу впровадження електронного квитка у Львові. Обсяг та валюта кредиту – 10 млн.євро або еквівалент національної валюти. Строк, на який надається кредит – 13 років з пільговим періодом 3 роки. Схема погашення кредиту – 20 рівними платежами кожні шість місяців після завершення періоду дії зобов`язань щодо надання коштів.
Під час сесії Львівської міської ради депутати ухвалили зміни до Програми забезпечення житлом учасників АТО. Як зазначила начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич, у проекті, який напрацювала міжфракційна група, запропоновано відстояти інтереси учасників АТО, які найбільше потребують захисту від міста.
«На відміну від першого варіанту програми, який був проголосований у квітні цього року, ми змінили черговість у програмі, поставивши на перше місце сиріт, які брали участь в АТО і які не мають куди повернутися. У другій черзі – сім’ї загиблих, і в третій – учасники АТО, які стали інвалідами 1 або 2 групи».

Натомість голова міжфракційної депутатської групи з питань учасників АТО та їх сімей Віталій Свінціцький вважає, що прийнятий документ потребує доопрацювання.
«Ми отримали більш-менш компромісний варіант. Проте я вважаю, що до місяця травня треба буде її доопрацьовувати в інтересах воїнів АТО. Позаяк ми повинні дослухатись до думки хлопців, до їхніх побажань. Наприклад, я пропонував передбачити черговість надання від міста таким категоріям як самотній боєць АТО, який має на вихованні неповнолітніх дітей, або дітей-інвалідів. На жаль, цей пункт не знайшов підтримки у депутатів».
Крім цього, на сесії заслухали інформацію про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури №2 від її керівника Сергія Янчишина та інформацію керівника ПАТ «Львівгаз» Юрія Войсовича щодо встановлення по будинкових приладів обліку газу.
Загалом, на сесії розглянули 103 питання, прийняли – 71, вилучили – 1, перенесли – 2, відхилили – 26, заслухали 3 інформації.


Ознайомитись із проектом ухвал - https://www.lvivrada.gov.ua/publichna-informaciya/proekty-uhval/item/5474-proekty-uhval-oprylyudneni-u-2016-roci


Результати голосування - https://www.lvivrada.gov.ua/zasidannia/rezultaty-golosuvan/item/6120-rezulytaty-golosuvannya-plenarnogo-zasidannya-20-10-2016