×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Члени комісії культури, молодіжної політики та спорту проведуть огляд дитячих майданчиків

Члени комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР на своєму засіданні розглянули перелік дитячих майданчиків, які будуть встановлені у 2017 році.
Як зазначила секретар комісії Юлія Хомчин, депутати прийняли рішення провести огляд 17-ти дитячих майданчиків, аби оцінити їх стан.
«Для того, щоб зрозуміти, де є найбільша потреба у встановленні майданчиків, оцінити їх стан, ми проведемо огляд усіх майданчиків, які є в переліку. Будемо оцінювати за критеріями: густота населення, наближеність до іншого дитмайданчику . Йдеться насамперед про нові конструкції, проте також є в цій схемі і майданчики, які мають старі елементи, і які часто становлять небезпеку для дітей».
Зі слів голови комісії Віталія Свіщова, попередньо відбулось спільне з управлінням молоді, сім’ї і спорту, ГО "Батьки в дії" засідання робочої групи, на якій обговорили тему наповнення дитячих майданчиків та їх зовнішній вигляд.
«Батьки часто скаржаться на те, що майданчики для дітей неякісні, або однакові. На засіданні ми проаналізували їх різні типи, щоб запропонувати мешканцям різні варіанти. Адже важливо, щоб вони були різні і цікаві. Сподіваюсь, наступного року у нашому місті з’явиться багато нових майданчиків, на якій малечі буде цікаво проводити дозвілля».