×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

“За короткий час нам вдалось підготувати зміни до 2015 року і напрацювати разом з фінансовим управлінням проект бюджету на 2016 рік», - Назар Бичишин

Про ухвалення бюджету Львова на 2016 рік, кошти, передбачені на будівництво житла для учасників АТО, Назар Бичишин, голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету ЛМР розповів у програмі «Вечір у Львові» на ТРК «Львів».

 

Зі слів Назара Бичишина, дохідна частина бюджету 2015 року була значно перевиконана.

«В абсолютних величинах станом на 1 грудня перевиконання становить 236 мільйонів гривень. Частину тих грошей було спрямовано на погашення заборгованості заробітної плати освітянам та медикам. Держава передбачає субвенцію на освіту і медицину, але до кінця року її не вистачає, тому що не передбачається індексація, не враховують інфляцію. Це лягає тягарем на місцевий бюджет».

Як повідомив Назар Бичишин, у бюджеті міста у наступному році житлово-комунальне господарство отримає додатково близько 80 мільйонів, освіта – 70 млн. грн., соцзахист – 15 млн. грн., культура – 30 млн. грн.

«Це великі кошти, але треба розуміти інфляційні очікування, які можливі у 2016 році. Ще станом на кінець 2015 року до статутного капіталу ЛКП «Рембуд» було виділено 16 мільйонів гривень. Ці кошти будуть витрачені для будівництва житла  для учасників АТО.  Крім цього, депутати проголосували звернення до нашої держави з проханням виділити 50 мільйонів гривень на ці потреби».

Назар Бичишин зазначив, що через день після призначення комісій, депутати приступили до роботи, провели чотири засідання, два бюджетних слухання. За цей короткий час вдалось підготувати зміни до 2015 року і напрацювати разом з фінансовим управлінням проект бюджету на 2016 рік.  Втім, у січні доведеться переглядати бюджет, виходячи з того, що змінено податковий кодекс.