×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Наступне пленарне засідання відбудеться 30 грудня

Під час вчорашнього пленарного засідання Львівської міської ради було ухвалено бюджет міста на 2016 рік та низку інших важливих для міста питань. Втім, не розглянутими залишається ще ряд питань, які потребують максимально швидкого рішення, і на які багато місяців очікують мешканці міста.

Зважаючи на це, з ініціативи міського голови Андрія Садового під час сесії було прийнято консолідоване рішення, яке підтримали більшість керівників фракцій: провести наступне пленарне засідання  30 грудня 2015 року. На цьому засіданні депутати розглянуть термінові питання, які повністю підготовлені, але ще не були винесені на розгляд сесії.

«Хоч ця ініціатива проходить дещо в розріз із вимогами регламенту, проте очікуємо на розуміння депутатського корпусу і мешканців. Позаяк  важливо перед Новим роком завершити розпочаті справи, а не відтерміновувати їх розгляд, та прийняти рішення, яких від міської ради люди очікують вже багато місяців», - зауважив секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило.

Також секретар ради зазначив, що новий склад ради фактично розпочав свою роботу в кінці листопада. За цей час вдалось сформувати постійні депутатські комісії, прийняли важливі для міста питання щодо змін до бюджету розвитку, а на останній сесії було ухвалено бюджет на наступний рік.

«Але все ж ще не вирішеними залишається низка питань, позаяк від рішення міської ради залежить продовження термінів договорів або укладення договорів щодо постачання електроенергії, газу, тобто функціонування підприємств у наступному році. Відтак важливо провести ще одне засідання і дати змогу мешканцям, підприємцям нормально розпочати новий фінансовий рік», - підсумував Анатолій Забарило.