×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові на розі вулиць Стрийської та Сахарова збудують сучасний офісний центр

З 21 грудня 2015 року по 18 січня 2016 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на розі вул. Стрийської – Академіка А. Сахарова у м. Львові. 

Основною метою є впорядкування територій промислово-комунальної зони колишнього заводу «Львівприлад», зміна цільового і функціонального її призначення. Окрім цього, проектом передбачено розміщення на цій ділянці багатоквартирної житлової забудови, вбудованих закладів торгівлі, прибудованого дитячого дошкільного закладу, дитячих майданчиків та для відпочинку.

Зі слів Юрія Столярова, головного архітектора проекту, на частині ділянки зведуть сучасний офісний центр.

«Житла у Львові зараз будується багато, а от місць для прикладення праці не створюється. Тому вдале розташування цієї території біля магістральної вулиці і недалеко від центру є сприятливим для офісного центру. Передбачається, що це буде дуже якісний офісний центр, який відповідатиме всім найсучаснішим вимогам щодо комфорту, технічного забезпечення та екологічним нормам. Ми передбачаємо, що основними клієнтами будуть ІТ-компанії, а також крупні іноземні фірми, які розглядають Львів як перспективне місто для інвестицій», - розповів Юрій Столяров.      

Крім цього, зі слів архітектора, попередньо планується розширення вулиці Стрийської та реконструкція перехрестя. Громадський комплекс передбачено забезпечити підземними автостоянками та відкритими автостоянками. На ділянці передбачається розташування багаторівневого паркінгу орієнтовною потужністю на 500 місць, яка буде обслуговувати мешканців багатоквартирного житлового кварталу та працівників офісного центру. 

ДПТ охоплює територію приблизною площею 8,5 га (існуюча територія недіючого виробництва, ділянки).  Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради,  розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

Нагадаємо, що 11 січня 2016 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.  Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (каб. 202), м. Львів, пл. Ринок, 1. Початок о 17:00 год.

Пропозиції слід подавати до 18 січня 2016 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб.539, тел:. (032) 297-57-63.