×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

«У Львові планують створити Центр підтримки учасників бойових дій», - Оксана Рубай

 

Про функціонування Комплексної програми підтримки воїнів АТО та членів їх сімей, створення у Львові Центру підтримки учасників бойових дій депутат Львівської міської ради Оксана Рубай розповіла у програмі «Вечір у Львові» на ТРК «Львів».

Зі слів Оксани Рубай, напередодні у Львівській міській раді відбулась підсумкова зустріч щодо виконання Комплексної програми підтримки воїнів АТО за 2015 рік.

« Ми ознайомили учасників АТО, громадські та благодійні організації з тим, що було виконано, куди спрямовані кошти, на що витрачені. Окрім цього, цікавились у них, які пріоритети вони б хотіли бачити у 2016 році. Збір таких пропозицій триватиме до 24 січня. Також ми анонсували учасникам АТО відкриття єдиного Центру підтримки учасників бойових дій, який би мав координувати  всі служби міської ради та громадські організації.  Це дало б змогу учасникам АТО отримати весь спектр послуг».   

Крім цього, Оксана Рубай розповіла про соціальні виплати для учасників АТО та членів їх сімей, які закладені у програмі.

«Соцвиплати – це підтримка пораненого або постраждалого учасника АТО. Також це адресна підтримка тих учасників АТО, які звертались за допомогою як мешканці міста Львова. Окрім того, всі учасники мають звільнення за утримання будинку, так звана квартплата. Також маємо цілий комплекс для дітей: уроки плавання, безкоштовне харчування дітей у школах та садочках,  а також виплати на оздоровлення на кожну дитину. Варто нагадати, що депутати на пленарному засіданні проголосували за Комплексну програму на 2016 рік, тож будемо її наповнювати тим переліком заходів, які реалізовуватимемо у наступному році ».