×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Польські депутати ознайомились з роботою львівських колег

Львівську міську раду відвідала делегація ради міста Любліна( Польща). У ході візиту голова Ради Любліна Пйотр Ковальчик, директор Бюро Ради Дорота Бартощик та члени делегації зустрілись з секретарем Львівської міської ради Анатолієм Забарилом, ознайомились з роботою міських депутатів 7-го скликання та відвідали пленарне засідання ЛМР. 

Пйотр Ковальчик наголосив на важливості співпраці міст-партнерів та реалізації нових спільних проектів.

«У нас є добрий досвід спілкування з Львівською міською радою, напрацьовані контакти. Тож цього разу ми приїхали познайомитись з секретарем ради Анатолієм Забарилом і новим депутатським складом. Позаяк Люблін має хороші зв’язки з Львовом не тільки урядові, а й культурні, бізнесові, багато студентів навчається в Польщі. Я завжди кажу, що моє серце разом з Україною.  Поляки є вашими надійними друзями, які підтримують українців, і хочуть, щоб в Україні якнайшвидше запанував мир і спокій », - сказав Пйотр Ковальчик.

Крім цього, наступного року відбудеться візит-відповідь Львівських депутатів до Любліна для обміну досвідом та обговорення перспектив подальшої співпраці.

Довідка. Угоду про співпрацю між містами Львів та Люблін підписано 15 січня 2004 року. Також  ухвалена  Декларація про основні напрямки співпраці Львова та Любліна у 2011 – 2015 роках. Основні сфери співпраці: посилення діалогу та розвиток місцевого самоврядування; культура, туризм та спорт; економічна співпраця; житлово-комунальне господарство та інфраструктура; освіта, наука і соціальний захист; розвиток громадянського суспільства.