×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові заборонили використання феєрверків

Міські обранці заборонили використання та реалізацію феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території м. Львова. Відповідно до ухвали, суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності рекомендується припинити реалізацію у торговельній мережі феєрверків, салютів та інших піротехнічних виробів, а керівникам закладів ресторанного господарства під час проведення святкових заходів забезпечити дотримання вимог цієї ухвали. 

Також в ухвалі йдеться про посилення контролю та дієвих заходів з боку районних відділів поліції м. Львова та Патрульної поліції м. Львова  щодо недопущення реалізації і використання піротехнічних виробів.

«У нашій країні війна, і багато людей втрачають своє здоров’я, в тому числі і

через вибухи. Це стосується не лише зони АТО, а й відносно мирних міст,

згадайте лише приклад Львова. Загалом, у нашому місті мешкає більше 4 тисяч учасників АТО, у госпіталі лікуються поранені бійці, скільки людей переїхали до нас, покинувши власні домівки через війну на Сході. Наш з Вами обов’язок підтримувати їх, і один зі способів це зробити – утриматися від використання піротехніки. Це питання не лише психологічного комфорту тих, хто повернувся з війни, а й безпеки містян загалом», – зазначила Вікторія Довжик, депутат Львівської міської ради.

Довідка. З липня 2014 року Львівська міська рада тимчасово заборонила використовувати салюти, феєрверки та піротехнічні засоби під час проведення масових заходів. Нова ухвала скасовує чинність попередньої.