×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

«Робота міської ради буде максимально прозорою», - Анатолій Забарило

Про головні завдання депутатського корпусу ЛМР сьомого скликання та питання, які потребують першочергового розгляду, секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило розповів у програмі «Вечір у Львові» на телеканалі ТРК «Львів».

 

У новому складі радибільш ніж дві третини – це нові люди, які прийшли у владу, і які раніше ніколи не були у законодавчій гілці влади. На думку Анатолія Забарила, завдання секретаря ради – максимально швидко залучити депутатів у процес прийняття рішень та законотворчу діяльність.

«Ми чули багато нарікань на новий виборчий закон, і справді є багато недоліків у законі про місцеві вибори. Але цей закон виконав і хорошу місію, дав соціальний ліфт новим людям».

 Анатолій Забарило повідомив, що усі організаційні рішення, які стосувались керівного складу комісій та їх членів, приймались за круглим столом у Львівській міській раді за участю міського голови та керівників фракцій.

«Починаючи свою роботу, шість фракцій ради і міський голова підписали Декларацію про наміри. В ній йдеться про те, що ці фракції будуть об’єднувати свої зусилля в частині розбудови міста Львова. Тому протиріч не мало б виникати. Зрозуміло, що будуть дискусії, можливо, конфлікти. Але наше завдання – ці конфлікти переводити в дискусії, а потім -  у прийняття рішень».   

Серед першочергових питань, на думку секретаря ЛМР, є прийняття бюджету міста, регламенту міської ради, нової структури виконавчих органів ЛМР. Також серед важливих завдань  - доопрацювання «Стратегії міста Львова» та нового Статуту Львова.   

«Робота міської ради буде максимально прозорою. Я докладу зусиль, щоби всі процедури були максимально чітко дотримані. Крім того, ми врахуємо пропозиції громадськості, щоб питання порядку денного засідань комісій були оприлюдненні ще до початку їх роботи. Думаю, що це сприятиме ефективній роботі Львівської міської ради».