×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській міській раді відбулись урочистості з нагоди складання присяги міським головою та депутатським корпусом

24 листопада 2015 року на урочистому засіданні новообрані депутати сьомого скликання Львівської міської ради та міський голова Андрій Садовий склали присягу на вірність українській державі.

Голова Львівської міської ТВК Ігор Сліпецький повідомив офіційні результати місцевих виборів та зачитав список депутатів ЛМР. Урочисту присягу зачитав найстарший депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк, побажавши усім успіху на наступні роки. 

Андрій Садовий склав присягу і у  вітальному слові  зазначив, що для нього велика честь уже втретє бути обраним міським головою.

« Сьогодні складна ситуація в Україні, в світі. Але ми повинні думати про наше місто та його розвиток. У цьому залі для мене немає більшості, немає меншості. Тут немає своїх, немає чужих. Ми всі повинні бути за одне. У цей складний для країни час ми у Львові повинні показати приклад, як працювати разом», - зазначив Андрій Садовий.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав міського голову та депутатів з обранням та нагадав про відповідальність влади.

«Сьогодні у Львові представлена нова влада після Майдану. І ми повинні пам’ятати про людей, які обирали нас на ці посади. Як люди дали право керувати містом, так люди мають право вимагати рішень. Я переконаний, що сьогодні на шляху децентралізації Львів повинен репрезентувати якнайшвидші темпи розвитку»,  - зауважив Олег Синютка.  

В урочистостях взяли участь колишні міські голови Василь Шпіцер і Василь Куйбіда, представники  християнських конфесій Львова, академік Національної академії наук Ігор Юхновський, голова Львівської облради Олександр Ганущин.