×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Конкурс соціально – культурних проектів Львівської міської ради зазнає суттєвих змін

Управління "Секретаріат ради"спільно з Інститутом міста в рамках проекту "Громади в дії" розпочали напрацювання нової редакції Програми конкурсу соціально-культурних проектів.

Зі слів начальника відділу громадського партнерства Ореста Файфурки, пропонується спростити форми подачі проектів на конкурс,зафіксувати період подачі заяв, а також запровадити можливість отримання  відшкодування витрат за адміністрування проекту.

«Раніше для участі в конкурсіапліканти подавали паперовий пакет документів у двох екземплярах, включно зі статутом, копіями свідоцтв та довідок та багатьма іншими документами. Ми хочемо запровадити практику, коли громадські організації зможуть подавати свої документи в електронній формі як звернення через сайт Львівської міської ради. Це може суттєво зекономити час і ресурси, а також сприятиме ефективній співпраці ГО із міською радою», - вважає посадовець.

Основою для напрацьованих змін стало електронне опитування громадських організацій – учасників конкурсу, проведене відділом громадського партнерства управління «Секретаріат ради», а також попередній досвід проведення конкурсу. 

«Відділ громадського партнерства напрацював базову версію Положення. Ми запрошуємо громадські організації та активістів подавати свої зауваження та пропозиції до 16 листопада на ел.адресу  539lmr@gmail.com»- зазначив Орест Файфурка.

11 листопада 2015 року о 17.00 у великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться публічне обговорення проекту Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів.

Запрошуємо ознайомитись та подавати пропозиції або зауваження.

Довідка:
Конкурс соціально-культурних проектів у Львівській міській раді проводиться з 2007 року. Кожного року кілька десятків  громадських організацій отримують від міста фінансову підтримку на реалізацію соціально-культурних проектів на конкурсній основі за напрямками: культура, соціальний захист, розвиток громадянського суспільства, робота з молоддю, туризм. За період 2007-2015 рр. на конкурс було подано 1120 проектних пропозицій, із них підтримано 375, тобто приблизно кожен  третій проект.

Проект «Громади в дії» реалізовується Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «NeighbourhoodCivilSocietyFacility 2012 and Non-State ActorsandLocalAuthoritiesinDevelopment(NSA&LA) 2012 and 2013». Проект спрямований на активізацію локальних громад міста, співпрацю з громадськими активістами, а також налагодження ефективного діалогу мешканців з місцевою владою через залучення у процес планування та прийняття рішень. Партнери проекту: ГО «Центр дослідження місцевого самоврядування», Український Католицький Університет, Секретаріат Львівської міської ради та ГО «LegalService».