×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Львів відвідали громадські активісти Донеччини

У Львівській міській раді відбулась зустріч начальника відділу громадського партнерства ЛМР Ореста Файфурки з членами молодіжних організацій  Донецька, які виїхали з окупованих територій і тепер діють у Києві.

Як пояснила Ольга Донець, голова громадської організації «Донецький молодіжний дебатний центр», зустріч відбулась в межах проекту «Міст взаєморозуміння: Схід-Захід», який підтримав Фонд сприяння демократії Посольства США. Метою акції є ознайомлення нових молодіжних громадських організацій Донеччини з роботою третього сектору Львова.

Під час зустрічі начальник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка розповів про співпрацю Львівської міської ради з громадськими організаціями Львова. Зокрема, він детально ознайомив присутніх з функціонуванням Програми надання фінансової підтримки ГО на реалізацію соціально-культурних проектів.

«Кожного року на основі цієї програми ми проводимо конкурс соціально-культурних проектів. Це завжди пошук нових ідей, підходів та їх втілення для розвитку взаємодії міста та ГО. Маємо такі напрямки – це культура, розвиток громадянського суспільства, соціальний захист, робота з дітьми, молоддю та сім’ями, фізична культура, спорт та туризм.  Зокрема, цього року на конкурс було подано 89 проектів. Фінансову підтримку з них отримало 36 проектів від громадських організацій на суму 620 тисяч гривень», - зазначив Орест Файфурка.

Зі слів Ольги Донець, в рамках проекту донецькі активісти ознайомились з роботою низки громадських організацій Львова: «Крим SOS», «Пласт», «Оселя», Перша Львівська медіа тека та інш.

«Насамперед наш проект розрахований на молодих лідерів зі Сходу України. Позаяк важливо, щоб вони мали можливість познайомитись з потужними організаціями Львова та побачили з середини, як працює їх команда, як залучають волонтерів, де беруть фінансування. Ми дуже задоволені з поїздки, бо побачили, наскільки активні громадські організації у Львові. На всіх зустрічах нам говорили про те, що мають підтримку міської ради, що важливо, адже не у всіх містах є така плідна співпраця ГО та муніципалітету», - розповіла Ольга Донець.

 

Крім цього, налагодження партнерських зв’язків, на думку громадських активістів Донеччини та Львова, сприятимуть можливості співпраці ГО Сходу та Заходу  України для реалізації майбутніх спільних проектів.