×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській міській раді відбулись громадські слухання

У Львові має з’явитись нова транспортна розв’язка на перехресті вул. Стрийська – Наукова, яка допоможе вирішити проблему завантаженості на дорогах цього мікрорайону.  Про це повідомив Юрій Столяров, головний архітектор проекту ДП ДІПМ «Містопроект» під час громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на розі вул. Стрийської –вул. Хуторівки.

Зі слів архітектора, детальним планом території передбачено зміну її цільового призначення на ділянки для будівництва та обслуговування житлової і громадської забудови, тобто ділянка недіючих виробничих об’єктів на територію багатоквартирної забудови (на розі вул.Стрийської – вул. Хуторівки). Для будівництва багатоквартирної житлової забудови обрана ділянка площею 1,78 га. Крім цього, проектом передбачено розміщення проектованого дитячого дошкільного закладу та ігрових майданчиків.

Як повідомив Юрій Столяров, на даній ділянці також запланована побудова парково-житлового комплексу із вбудованим підземним паркінгом,  приміщеннями громадського призначення, а, саме, закладами торгівлі, громадського харчування, а також офісні приміщення.

«Є один об’єкт, який необхідно враховувати при проектуванні  - це електрична підстанція, яка створює зону низькочастотного шуму. З огляду на це,  забудовник зобов’язався побудувати шумозахисну стінку з боку трансформаторної будки, що створить більш комфортні умови проживання для мешканців » .

 Довідка 11 вересня по 12 жовтня 2015 року триває громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на розі вул. Стрийської – вул. Хуторівки у м. Львові.


Пропозиції просимо подавати до 12 жовтня 2015 року у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 539, тел. (032) 297 57 63. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій  — Файфурка О. С.