×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові буде створено інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю

Депутати Львівської міської ради під час пленарного засідання затвердили Положення про інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові («за» -  65 голосів).

Відповідно до ухвали, інспекція є підзвітна і підконтрольна міській раді, підпорядкована Львівському міському голові, а з питань здійснення повноважень, передбачених Законом України “Про регулювання містобудівної діяльності“, є підконтрольна Держархбудінспекції України. 

Зі слів Гелени Пайонкевич, начальника юридичного управління Львівської міської ради,основним завданням інспекції є здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.

Згідно з Положенням, інспекція розглядає справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва. А також приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти (видає сертифікати, реєструє декларації про готовність об’єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків). Загальна чисельність апарату ради та її виконавчих органів становитиме  1355 осіб.

На думку депутата ЛМР Сергія Бащука, задля посилення контролю громадськості, необхідно оголосити конкурс на заміщення посади начальника  Держархбудінспекції у м. Львові та створити при цьому органі громадську раду.