×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

У Львові готуються до опалювального сезону

Члени комісії з питань інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР заслухали звіти керівників теплопостачальних підприємств  «Львівтеплоенерго» і «Залізничтеплоенерго» про готовність до опалювального сезону.   
Зі слів голови комісії Івана Гринди, згідно з інформацією, яку надали теплопостачальні підприємства, можна констатувати, що Львів на 95% готовий до опалювального сезону.
«За літній період відремонтовано кілька котлів на ТЕЦ-1, поміняно близько 10 км труб. За кошти позики ЄБРР «Львівтеплоенерго» проводить заміну тепломереж по вул. Луганській, Науковій. Є ще деякі проблемні об’єкти, але, сподіваюсь, за час, що залишився до опалювального сезону, їх ліквідують. Зараз проводяться гідравлічні випробовування, щоб перевірити водогін».
 Як повідомив Іван Гринда, завдяки модернізації тепломереж вдалось зменшити споживання газу у Львові приблизно на 10%.  Також триває ліквідація старих котелень в центрі міста, що дозволяє економити, оскільки офіси та магазини опалюють індивідуальними котлами. Втім, найбільшою проблемою залишаються неутеплені будинки, через які є досить великі тепловтрати.
«Закликаю всіх львів»ян скористатись міською програмою, яка затверджена ще два роки тому. Згідно з цим документом, мешканці можуть профінансувати будь-який вид робіт на 30 % від суми, а решту оплатить місто. Для цього містянам потрібно зібратись і вирішити, хто буде виконувати роботи, проплатити 30% фінансування робіт, а тоді - отримати дофінансування міста. Таким чином можна утеплити будинок або провести ремонт».