×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

«Наша країна починається з кожного з нас. Дбайливе ставлення і порядок у нашому домі сприятиме порядкові у нашій країні» - Ігор Сільвестер

Депутат Львівської міської ради, голова постійної депутатської комісії житлової політики Ігор Сільвестер взяв участь у програмі «Місто для людей»  на хвилях радіо «Незалежність» та  розповів про  діяльність  профільної комісії.

Зі слів, Ігоря Сільвестера,  комісія житлової політики допомагає мешканцям вирішувати   проблеми житлового фонду, впорядкування прибудинкових територій,  а також сприяє виділенню коштів на ремонт дахів, сходових кліток. За сприяння постійної депутатської комісії було виділено по 5 млн. грн. на кожну районну адміністрацію  міста Львова.

Як зазначив голова постійної депутатської комісії  житлової  політики Ігор Сільвестер:

« На останньому пленарному засіданні сесії Львівської міської ради  було виділено 50 млн. грн. на будівництво першої черги будинку для бійців АТО.  Надіємося, що Кабінет міністрів України також виділить кошти  і нам вдасться збудувати будинок для захисників нашої країни.»

Крім цього, на думку Ігоря Сільвестера,  львів’яни повинні максимально долучатися  до програм співфінансування  свого житлового фонду.

«Наша країна починається  з кожного з нас. Дбайливе ставлення і порядок у нашому домі сприятиме  порядкові у нашій країні».