×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У концепцію схеми генерального плану аеропорту планують внести зміни

Відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» провів  громадське обговорення щодо внесення змін у концепцію схеми розвитку та схеми  генерального плану аеропорту м. Львова.

Мета внесення змін до детального плану- уточнення рішень затвердженої  містобудівної документації у зв’язку  із зміною містобудівної документації  та намірами користувачів  земельних ділянок щодо використання  їх  під житлово- громадську забудову, а також внесення  змін у схему функціонального зонування території Залізничного району.


Під час громадських  слухань представник ДП ДІМП «Містопроект», головний архітектор проекту Павло Крупа зазначив: «Заходи із реалізації детального  плану  аеропорту триватимуть від 3 до 7 років. Будуть створені  прозорі шумозахисні екрани. Також територія повинна бути  належно опрацьована  та освітлена відповідно до чинних норм».
Крім цього, внесення змін передбачає зміну функціонального призначення території ділянок ТОВ «Галицькі самоцвіти» та ТОВ ВТП «Бодекс» з територій громадської забудови на території під будівництво житла. На ділянці, що перебуває в оренді ТОВ «Галицькі самоцвіти» передбачається будівництво нового житлового кварталу.

Зі слів начальника відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради»  Львівської міської ради Ореста Файфурки: «Останній термін подання пропозицій (зауважень) до громадського слухання до 4 вересня  2015 року. Пропозиції  громадськості підлягають реєстрації та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний термін.

Довідка:
Відповідальний  за організацію розгляду пропозицій-начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради О.Файфурка. За детальнішою інформацією просимо звертатися за тел.: 032 297 57 63.

Детальніше:
 http://city-adm.lviv.ua/lmr-news/public-hearings/226496-hromadske-slukhannia-shchodo-vrakhuvannia-hromadskykh-interesiv-pid-chas-vnesennia-zmin-v-kontseptsiiu-skhemy-rozvytku-ta-skhemy-heneralnoho-planu-aeroportu