×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській міській раді відбулось громадське слухання щодо встановлення дорожніх знаків

Відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради  провів громадське слухання, на якому  обговорили порядок надання дозволу на встановлення дорожніх знаків:інформаційно-вказівних, сервісу, а також знаків невстановлених чинними  стандартами і технічними умовами.
Метою прийняття проекту  є оптимізація дорожнього руху та покращення зовнішнього вигляду міського середовища , а також  встановлення   процедури  та вимог щодо надання дозволу на встановлення окремих дорожніх знаків на об’єктах  вулично-дорожньої мережі міста.
 Під час громадських слухань заступник начальника управління транспорту та зв’язку  департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Журбенко заявив:
« У Львові інформаційно-вказівні знаки, сервісу та знаки, що невстановлені чинними  стандартами та технічними  умовами надаватимуть за новим порядком. По місту ми бачимо багато знаків, які фактично є елементами прихованої реклами  (рекламують певні фірми, організації, товариства, послуги) і в той же час не сприяють учасникам дорожнього руху, що, в свою чергу, негативно впливає на безпеку дорожнього руху.  Тому міський голова Львова   видав розпорядження, згідно якого ряд таких знаків було демонтовано і в подальшому було визначено необхідність впорядкування цього процесу. До цього такі дозволи видавали ДАІ і районні організації, а також департамент житлового господарства та інфраструктури. Тобто різні організації видавали дозволи, що в результаті призводило до певних непорозумінь. Саме тому розроблено такий порядок, який опирається на чинне законодавство».
За його словами, основна відмінність полягає в тому, що дозвіл вже буде видавати не певна посадова особа, а комісія з безпеки дорожнього руху. Знаки сервісу, які зазначають різні об’єкти дорожньої інфраструктури (заправка, їдальня, кафе)  повинні пройти погодження комісії з питань дорожнього контролю та отримати печатку  департаменту житлового господарства та інфраструктури і підпис секретаря комісії.  За щ орічне  технічне обслуговування  цього знаку буде проводитися  оплата   близько 500-600 грн. Дозвіл на  визначення знаку дається терміном 5 років.