×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У детальний план території «Збоїща» внесуть зміни

Головний архітектор проекту ДП ДІМП “Містопроект» Петро Крупа під час громадських слухань розповів, що минулого року Львівською міською радою був затверджений детальний план «Збоїщ».  Орієнтовна  площа території - 300 га. Ці матеріали розміщені на сайті ЛМР, а також був створений відеофільм, де представлене об’ємно- просторове бачення розвитку району.
«В Радянські часи, щоб місто могло гармонійно розвиватись навколо центральної частини, було намічене будівництво чотирьох житлових  районів Львова: Сихів, Збоїща, Лисиничі і Рясне. Проте комплексна забудова велась нерівномірно у всіх районах. Наприклад, активно розбудовувався Сихів, але в той же час район Збоїщ не отримав належної уваги. Тому зараз постало питання розбудови і облаштування цього району, а також розвиток інфраструктури», - пояснив Петро Крупа.
З  його слів, зміни вносяться на територію 8 га, яка включає ділянки пропоновані для зміни цільового призначення під житлову та громадську забудову по вул. Миколайчука 11а, 13, 15 та пов’язані з ними прилеглі території. Раніше ділянки, які за функціональним призначенням використовувалися для обслуговування водозабірних споруд Щуратівського родовища, згідно з ухвалою ЛМР №4694 від 21.05.2015р, втратили своє призначення, і згідно намірів орендаря пропонуються для використання під житлову та громадську забудову. Згідно з проектом внесення змін розташовано додатково сім 9-ти поверхових житлових будинків і один 15-ти поверховий. Зокрема, для розвитку інфраструктури мікрорайону заплановано будівництво великої школи на 1500 школярів та двох дитячих садочків на 280 та на 50 місць.
Депутат Львівської міської ради Ігор Сільвестер вважає запропоновані зміни слушними  і доцільними.
«У районі Збоїщ є велика проблема доріг, інженерних мереж. Наприклад, на шкільному стадіоні стоїть вода, а це все залежить від інженерних мереж. Тому бачу в цьому тільки позитив, коли мікрорайон буде розбудовуватись. Адже якщо з’являться інвестори для зведення будинків, вони відповідно будуть тягнути інженерні мережі і будуватимуть дороги», - зауважив Ігор Сільвестер.   
Довідка. Пропозиції можна подавати до 13 серпня 2015 року у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб.539, тел. 032 297 57 63. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С.