×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У мікрорайоні «Голоско» побудують новий житловий квартал та спорткомплекс

22 липня 2015 року відбулось громадське слухання, на якому обговорили внесення змін до детального плану території  житлового району «Голоско» м. Львова.
Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури Львівської міської ради, а розробником — ТзОВ «УКРДИЗАЙНГРУП».
«Основні причини необхідності внесення змін – потреба в нових територіях житлового фонду та нові економічні реалії, які вимагають перспективного територіального розвитку окремих ділянок проектованої території», - йдеться у детальному плані.
Зі слів Валерія Хижняка, начальника відділу містобудівного маркетингу управління архітектури департаменту містобудування, у проекті вносяться зміни на невелику частину території  в двох місцях. Перша територія – ділянка ПП «Львівський дистриб’ютор» на вул. Під Голоском. На цей час функціональне призначення території – складська зона. Згідно з останніми змінами та враховуючи більш раціональне використання ділянки, проектом передбачається розміщення житлового багатоповерхового будинку з прибудинковою територією.
Друга ділянка – обмежена  вулицями гет. І.Мазепи, Замарстинівською та Топольною і включає в себе кілька ділянок. А саме – ділянка зруйнованої  спортивно-навчальної бази «Спартак», що належить ТзОВ «Львівбудмакс-інвест»; ділянка з виробничо-складськими приміщеннями, що належить ТзОВ «Науково-технічний центр міжгалузевих програм».
Провівши комплексний аналіз території та враховуючи більш раціональне використання території, проектом передбачається розмістити один спортивно-торгівельний комплекс загальною площею 45 400 м.кв. На території, що прилягає до існуючих житлових багатоповерхових будинків, запроектовано житловий багатоповерховий квартал, а на перехресті вулиць Замарстинівської та Гетьмана Мазепи -  транспортне кільце.     
Під час громадських слухань Андрій Ігнатюк, представник ТзОВ «Укрдизайнгруп», повідомив, що на даній території насамперед передбачається будівництво спортивного комплексу, а потім – житлової забудови. У спорткомплексі розмістять універсальну спортивну залу, льодову ковзанку, басейн, фітнес-зали.
Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова, повідомив, що цей детальний план розглядався на містобудівній раді і якихось критичних зауважень до нього не було. На думку посадовця, для розвитку цього району необхідно розвивати  спортивну інфраструктуру та побудувати транспортну розв’язку.

Додамо, що пропозиції можна подавати до 10 серпня 2015 року у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб.539, тел. 032 297 57 63.