×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Інформаційний бюлетень для активних молодих людей

Інформацію про соціально-важливі проекти міста та актуальні новини про громадські організації Львова можна довідатись в одному виданні – Інформаційному бюлетені громадського партнерства.    
Відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» спільно  з ініціативною групою волонтерів підготували вже четвертий номер цього видання.
У цьому номері розміщене інтерв’ю з Сергієм Різником, керівником ГО Центру правової допомоги учасникам АТО щодо отримання консультацій для учасників АТО.
До початку липня, поки працював університет, прийом фахівці Центру здійснювали на юридичному факультеті університету Франка. Найближчі ж два місяці тих, кому потрібна консультація, зустрічають в офісі на вул. Стороженка.
 “У дев’яти з десяти випадків достатньо телефонної консультації, але коли справа потребує детальнішого вивчення документів, тоді вже спілкуємось особисто. Тим більше, інколи справи потребують судового представництва. За той час у нас таких випадків було близько десяти ”, – говорить керівник Центру.
«Від ідеї до Дії» - розповідь про організацію, яка створила сайт http://diya-ua.com. Дія в Україні – он-лайн платформа, що об’єднує активних українців, які готові змінювати простір довкола себе. “Проект стартував восени минулого року, – розповідає одна із співзасновниць платформи Лілія Боровець. - Ми запустили платформу, яка би мала об’єднати людей, що хочуть створити певні соціальні інновації і вирішити суспільні проблеми. Це можуть бути освітні проекти, проекти захисту довкілля, ідеї щодо змін у сфері медицини».
Крім цього, у бюлетені подано Перелік громадських та інших неприбуткових організацій – одержувачів фінансової підтримки у 2015 році для покриття видатків за оренду приміщень. Зокрема, найвищий відсоток фінансової підтримки міської влади отримали організації соціального спрямування: Благодійна організація “Регіональний Центр соціальної адаптації“, Львівська обласна організація Українського товариства глухих, Львівський обласний фонд соціального захисту і реабілітації сліпих та інш.
І вже традиційно у виданні подані оголошення про громадські слухання, які відбуватимуться у Львові, та інформацію про конкурси і гранти для громадських активістів.

Завантажити інформаційний бюлетень