×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Миколаївські та львівські депутати обмінялися досвідом роботи міських рад

Львів з візитом відвідали депутати Миколаївської міської ради. Мета приїзду - обмін досвідом та проведення семінару, в якому розглядали питання організаційно-правових засад функціонування постійних депутатських комісій, депутатських груп, а також форми роботи з виборцями та громадськістю.

Також Депутати Миколаївської міської ради зустрілись із міським головою Андрієм Садовим та з головами постійних депутатських комісій Львівської міської ради.

Міський голова Львова Андрій Садовий щиро привітав делегацію депутатів Миколаївської ради та поділився досвідом розквитку міста Львова і зазначив, що Львів готовий допомагати місту Миколаїв розвиватися та ставати щоразу кращим.  

Про головні інженерні та транспортні проблеми, які розв'язує місто, про гранти для розвитку міста повідомив голова профільної комісії Іван Гринда, а про питання медицини, освіти і соціального захисту Лариса Василишин.

Сергій Бащук, секретар постійної депутатської комісії землекористування, підкреслив, що у Львові є проблема в тому що мешканці нарікають на ощільнення міста від різноманітних забудов.

Любомир Мельничук, голова постійної депутатської комісії діяльності і законності, акцентував увагу на забезпеченні відкритості та прозорості роботи Львівської міської ради. Розповів про роботу депутатського корпусу та про співпрацю із громадою міста Львова.

Голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Яромир Самагальський, поділився досвідом роботи з бюджетними документами та зосередив свою увагу на важливих питаннях бюджету міста Львова.

Світлана Овчиннікова, директор департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради, розповіла про структуру та організацію ММР та зазначила, що: «Ми пишаємося тим, що змогли зберегти мир і спокій у нашому місті. Для нас головною метою приїзду до Львова стало дізнатися, як ви вирішуєте проблеми життєдіяльності міста, як ви співпарацюєте з мешканцями і з громадськими організаціями. Дякуємо Вам за продуктивні поради для розбудови європейського міста Миколаїв».

Нагадаємо, що семінар та програма обіміну досвідом між депутатами Львівської та Миколаївської рад стала можлива за сприяння Міжнародного республіканського інституту.