×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 126
Неможливо завантажити XML-файл

Про створення інспекції державного архітектурно-будівельного контролю ЛМР

Депутати ухвалили створення інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Львівської міської ради. За відповідне рішення проголосувало 62 міських обранці.

Зі слів начальника юридичного управління ЛМР Гелени Пайонкевич, відповідно до ухвали будуть внесенні зміни у додаток до ухвали міської ради "Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання“ (зі змінами), підпорядкувавши інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю Львівської міської ради Львівському міському голові.

Створеній комісії буде надане право здійснювати контроль, проводити відповідні перевірки, складати протоколи про адмінпорушення, виступати позивачами і відповідачами в судді.

Як повідомила Гелена Пайонкевич, наступним етапом після прийняття цієї ухвали буде винесення на розгляд сесії положення про інспекцію, затвердження її штатного розпису. Також необхідно створити комісію, щоб розпочати процедуру приймання-передачі архівних документів, які напрацювала існуюча інспекція.

Голова комісії фінансів та планування бюджету Яромир Самагальський під час обговорення питання висловив думку про необхідність залучення громадськості міста до процесу написання положення про інспекцію і до підбору кадрів.

Додамо, що інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю ухвалили створити на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства».