×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 126
Неможливо завантажити XML-файл

Сто кращих спортивних тренерів преміюють у 2015 році

Під час сесії Львівської міської ради депутати затвердити програму “Дитячий тренер“ на 2015 рік.

Як повідомив голова комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення ЛМР Остап Іваськевич, програма «Дитячий тренер» вперше запроваджується у Львові та Україні і  передбачає  преміювання 100 кращих тренерів Львова на суму по 25 тисяч гривень.

Як зазначено в документі, завданням Програми є підтримка талановитих спортивних тренерів, які працюють з дітьми та молоддю. На здобуття одноразових грошових винагород можуть бути висунуті кандидатури тренерів з спортивних федерацій, спортивнихклубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, педагогів-організаторів установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні.

Кандидатуру претендентів на участь у Програмі можуть подавати керівники спортивних федерацій, керівники спортивнихклубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інш. Переможцями даної Програми можуть бути не більше п’яти осіб, які представляють один вид спорту, але не більше ніж 25 % від загальної чисельності тренерів, які представляють даний вид спорту у місті.

Зі слів Остапа Іваськевича, один тренер чи педагог-організатор може стати переможцем Програми лише один раз протягом одного олімпійського циклу (4 роки).

Відповідальним виконавцем Програми є управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики, а головним розпорядником бюджетних коштів, які використовуються відповідно до цієї Програми, є департамент гуманітарної політики.