×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській міській раді визначили переможців конкурсу на оренду для ГО

Шістнадцять громадських організацій Львова цьогоріч отримають фінансову підтримку від міста для покриття видатків на оренду приміщень. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.
Зі слів Ореста Файфурки, начальника відділу громадського партнерства ЛМР,  на конкурс було подано 26 заявок від 17-ти громадських організацій на загальну суму близько 500 тисяч гривень.
Як повідомив посадовець, для розгляду заявок учасників конкурсу була створена  конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники управління “Секретаріат ради“,  департаменту гуманітарної політики, управління комунальної власності департаменту економічної політики та депутатського корпусу. Комісія провела два засідання, на яких було розглянуто інформацію про діяльність громадських організацій у 2014 році, заплановані заходи на 2015 рік, а також стан та використання орендованих приміщень.
«Загальний розмір цьогорічної фінансової підтримки  - близько 375 тисяч гривень. До переліку увійшли ГО, які мають різну площу – від 20 кв. м. -  до 365 кв.м. Сума орендної місячної плати у них також різна, вона коливається від  двохсот  - до 14 тисяч гривень. Відтак найбільшу підтримку отримали громадські організації інвалідів та інші організації соціального спрямування, наприклад,  “Регіональний Центр соціальної адаптації“, який займається адаптацією осіб, які повернулись з місць позбавлення волі», - зазначив Орест Файфурка.

Додамо, що з 2008року у Львівській міській раді працює Програма надання фінансової підтримки громадських організацій для покриття видатків на оренду приміщень.  Місто підтримує дієві громадські організації і надає їм додаткову пільгу на відшкодування орендної плати. З 2008 року з цією метою з міського бюджету виділено понад 2,7 млн. грн.
Детальніше:
https://drive.google.com/file/d/0B5waK41c5dlKREMyaFJpSFRGcE0/view?usp=s
http://www.lvivrada.gov.ua/files/2(1).pdf