×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Про порядок денний Львівської міської ради

У п’ятницю, 19 червня, відбудеться пленарне засідання сесії Львівської міської ради.
Серед основних питань, що розглядатимуть на засіданні: створення інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Львівської міської ради, затвердження програми «Дитячий тренер» та обрання секретаря міської ради.

Відповідно до ухвали «Про створення інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Львівської міської ради» передбачається внесення змін у додаток до ухвали міської ради "Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання“ (зі змінами), підпорядкувавши інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю Львівської міської ради Львівському міському голові».
Також депутати планують розглянути проект ухвали «Про затвердження інвестиційного проекту для будівництва автобусних станцій для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках на вул. Пасічній – вул. Зеленій та у Городоцькому напрямку на вул. Городоцькій – вул. Збиральній».
Член комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Юрій Кужелюк вважає, що побудова нових автобусних станцій сприятиме розвантаженню центру міста від транспорту.  Позаяк на цей час у місті діє лише дві станції: на вул. Стрийській та на вул. Б. Хмельницького.
Згідно з інвестиційним проектом, «після завершення будівництва автобусна станція для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках на вул. Пасічній – вул. Зеленій переходить у власність територіальної громади м. Львова, а автобусна станція для відправлення автобусів у Городоцькому напрямку на вул. Городоцькій – вул. Збиральній – у власність інвестора». Загальна кошторисна вартість автобусної станції для відправлення автобусів у Городоцькому напрямку  складає - 36 884 640 грн., площа ділянки - 1,34 га. Кошторисна вартість автобусної станції для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках - 4 490 304 грн., площа ділянки - 0,6133 га.
Під час пленарного засідання на розгляд депутатів винесуть нову програму підтримки дитячих тренерів. Як повідомив Остап Іваськевич, голова комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення ЛМР, програма «Дитячий тренер» передбачає  преміювання 100 кращих тренерів Львова на суму по 25 тисяч гривень. Тренер може брати участь в конкурсі раз на олімпійський цикл, тобто раз в чотири роки. Кандидатури тренерів розглядатиме конкурсна комісія. На думку Остапа Іваськвича, така програма стимулюватиме молодих людей, які вчаться в інституті фізкультури, працювати в дитячих секціях та плекати нових олімпійців.    
Разом з тим заплановано внести низку змін до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей – мешканців м. Львова та Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.
Також міські обранці розглянуть питання надання дозволу ЛКП «Збиранка» на отримання кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на реалізацію проекту відкачування інфільтрату і надання муніципальної гарантії Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО) задля гарантування виконання зобов’язань ЛКП «Збиранка».
Загалом у порядку денному 127 питань та пункт – «Різне».