×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській міській раді представили детальний план нового кварталу

Під час громадських слухань відбулось публічне представлення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельних ділянок за межами Львова по вул. Пасічній.
Зі слів головного архітектора проекту Миколи Лопушанського,  детальний план розробляється для зміни функціонального призначення земельної ділянки.
На цей час  територія ДПТ, площею 10,87 га складається з двох ділянок. Перша  (S = 7,5 га) у постійному користуванні концерну «Сімекс» з функціональним призначенням для введення лісового господарства. Друга ділянка ( S = 1,34 га), що у власності Львівської міської ради, на котрій розташовуються будівлі у приватній власності «Сімексу».   
Як йдеться у матеріалах публічного представлення,  територія ДПТ забезпечена інженерними мережами, електропостачанням,газопостачанням, каналізування та інш.  В межах розробленого проектованого рішення планується побудова малоповерхової  (1-4 поверхи) житлової забудови на місці колишніх будівель та споруд ВТГО концерн «Сімекс». У зв’язку з відсутністю в прилеглих житлових кварталах  дитячих дошкільних закладів,  передбачається побудова ДНЗ з початковими класами,  а також парковки.  
Критичні зауваження щодо удосконалення проекту, а, саме, транспортної розв’язки та отримання дозволу на проїзд територією Винниківського лісництва, сформував  Валерій Хижняк, начальник відділу містобудівного маркетингу управління архітектури.
Також під час слухань депутат ЛМР Василь Горон висловив застереження щодо вирубування дерев на проектованій ділянці та закликав ширше долучити громадськість до вивчення цього питання.   

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельних ділянок за межами Львова по вул. Пасічній просимо подавати до 26 червня 2015 року у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою :м. Львів, пл. Ринок,  1, каб.539, тел. 032 297 57 63.

Детальніше http://city-adm.lviv.ua/lmr-news/public-hearings/225150-hromadske-slukhannia-shchodo-vrakhuvannia-hromadskykh-interesiv-pid-chas-rozroblennia-detalnoho-planu-terytorii-zemelnykh-dilianok-za-mezhamy-naselenoho-punktu-m-lvova-po-vul-pasichnii