×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові обговорили Порядок надання погоджень на в’їзд у пішохідну зону

Чудопоїзди, електромобілі та кінні карети відтепер повинні отримувати погодження на в’їзд у пішохідну зону міста Львова.  Про це йшлося під час громадських слухань, організованих відділом громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР.
Зі слів Олега Шміда, позаштатного радника міського голови, статус пішохідної зони визначений Положення про в’їзд транспортних засобів у пішохідну зону. Ця система пропуску транспорту через систему боллардів вже працює більше року і довела свою ефективність.  Проте в цьому положенні є пункт про те, що в пішохідну зону допускаються також туристично-атракційні транспортні засоби, які отримали погодження у встановленому порядку.
Робоча група, яка працювала над Порядком надання погоджень,  розглядала це питання у двох площинах: з позиції безпеки руху і потрібності даної атракції.  
Відтак незабаром буде створена спеціальна комісія, яка розробить Концепцію туристичного навантаження у пішохідних зонах міста. У ній  регламентують  кількість чудопоїздів, мімів та вуличних музикантів на площі Ринок.
«Спочатку заявник подає свої документи до комісії з безпеку руху, яка визначить, чи є цей транспортний засіб безпечний та визначить  місця його паркування. Другий крок – засідання комісії з туристичного навантаження, на якому вирішать доречність та доцільність  туристично-атракційного транспортного засобу в центрі міста», - розповів Олег Шмід.
На основі погоджень цих двох комісій департамент житлового господарства, який за ухвалою сесії про розподіл повноважень вирішує питання транспорту, надасть відповідне погодження на в’їзд до пішохідної зони.
Додамо, що погодження надається на один рік і вважається продовженим у разі відсутності повідомлення департаменту житлового господарства та інфраструктури про припинення його дії.