×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Табір для тих, хто мріє реалізувати власні проекти

Триває відбір учасників до молодіжного табору «Активні громадяни», який відбудеться поблизу міста Сколе з 1 - до 4 липня.  Про це під час брифінгу повідомила Христина Жук – голова первинного осередку громадської організації ФРІ «Plus».
З її слів, цей проект реалізовується у 40 кранах світу в рамках міжнародної програми "Активні Громадяни" від Британської Ради. Під час таборування молоді люди матимуть нагоду не тільки відпочити серед Карпатських гір, але й здобути реальні знання та навички
з написання власних проектів соціальної дії.  Найкращі ідеї зможуть отримати сертифікат від Британської Ради. У програмі табору – тренінги, обговорення, зустрічі з відомими громадськими діячами.
«Програма спрямована на те, щоб виявити в суспільстві нових лідерів, створити середовище активістів для побудови громадянського суспільства », - зазначила Христина Жук, голова первинного  осередку громадської організації ФРІ «Plus».
На думку Дзвенислави Челепіс, головного  спеціаліста відділу громадського  партнерства ЛМР, зустріч молодіжних лідерів - це хороша можливість для громадських активістів, які зберуться разом, довідатись про способи виявлення громадської активності.
 « Кожен охочий зможе написати якийсь проект і згодом реалізувати його, адже на цьому таборі буде хороша тренувальна програма. Окрім того, в учасників буде чудова можливість зав’язати контакти з однодумцями та корисно провести час у мальовничому куточку Львівщини».
Учасниками табору може стати молодь з будь-якого куточка України, яка має цікаві ідеї і хоче їх реалізувати. Для цього потрібно заповнити анкету, яку можна знайти на офіційних сторінках організації "ФРІ PLUS " у соціальних мережах Вконтакте та Facebook:
http://vk.com/actcamp
http://www.facebook.com/events/372231422970434/