×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Львівська міська рада надасть дітям учасників АТО матеріальну допомогу на оздоровлення

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Юрій Мартинюк у програмі ТРК «Львів» - «Вечір у Львові». В ефірі телебачення депутат розповів  про основні характеристики прийнятих на останньому пленарному засіданні змін до «Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова“.

Зокрема, депутат наголосив, що згідно з ухвалою Львівська міська рада надасть одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення дітей учасників АТО. Сума допомоги  становить 2800 грн.  на кожну дитину віком від 4 до 18 років. 

Довідка. Для отримання допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО необхідно звернутись до відділів соціальної роботи, що знаходяться в районних адміністраціях ЛМР.

Документи, які необхідно подати: копія паспорта заявника (1, 2, 11, 12 сторінки); копія ідентифікаційного номера заявника;  копія свідоцтва про народження дитини (дітей); довідка про склад сім’ї  Ф 2 з ЛКП (у разі реєстрації батьків та дітей за різними адресами додатково Ф 2 за іншими адресами); довідка, яка  підтверджує участь особи в АТО (видана військовими частинами, комісаріатами, МВСУ, національної гвардії України та ін.); копія свідоцтва про одруження/розлучення, якщо заяву подає мати дітей учасника АТО. У разі подання заяви батьками, чи іншими родичами  учасника АТО (тобто дідусем/бабусею чи тіткою/дядею  дитини) додатково необхідно подати оригінал або нотаріально завірену копію довіреності на вчинення таких дій.  Під час подання копій документів заявник обов’язково представляє їх оригінали для огляду та підтвердження копій або подає нотаріально завірені копії документів.

Останнім днем подання заяви на отримання одноразової матеріальної допомоги є 30 листопада 2015 року.