×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Любомир Зубач працюватиме у Верховній Раді України

Центральна виборча комісія на своєму засіданні ухвалила  визнати обраним народним депутатом (№34 у списку «Самопомочі»)  Любомира Зубача, начальника управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради.  Як повідомив посадовець,  2 червня він подав заяву про звільнення із займаної посади. 

Відповідно до  розпорядження міського голови Львова Андрія Садового  обов'язки начальника управління «Секретаріат ради» виконуватиме Юрій Лукашевський.

Нагадаємо,  Любомир Зубач – очолював Секретаріат ради з 2007 року. Під його керівництвом було напрацьовано та впроваджено цілий ряд важливих та системних змін для міста Львова. Запроваджено конкурсний підхід до надання фінансової підтримки громадським організаціям (конкурс соціально-культурних проектів, конкурс для покриття видатків на оренду приміщень), налагоджено проведення громадських слухань, регламентовано порядок документообігу проектів ухвал міської ради, оцифровано та оприлюднено значну частину ухвал міської ради попередніх каденцій, створено Інформаційний портал депутатів міської ради www.lvivrada.gov.ua, на якому оприлюднюються інформація про депутатів, проекти ухвал, поіменні результати голосувань, а також проводиться он-лайн трансляція пленарних засідань міської ради.