×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові регламентують в’їзд туристично-атракційних транспортних засобів у центр міста

У Львівській міській раді під час громадських слухань обговорять проект рішення виконкому «Про затвердження Порядку щодо надання погоджень на в’їзд туристично - атракційних транспортних засобів до пішохідних зон міста та затвердження місць стоянок для відповідних транспортних засобів».

Позаштатний радник міського голови Олег Шмід пояснив, що порядок в’їзду в пішохідну зону міста уже затверджений виконкомом ЛМР, однак він стосується головно мешканців та авто спецтранспорту.

« У документі вказано, що право в’їзду мають туристично-атракційні транспортні засоби згідно з встановленим порядком, але сам порядок не розписаний, бо він би був занадто громіздкий. У зв’язку з цим та збільшенням напливу туристів, виникла потреба розробити Порядок надання погоджень. Йдеться насамперед про такі транспортні засоби як, кінні екіпажі, чудопоїзди, електромобілі та інші», - повідомив Олег Шмід.

З його слів, порядок надання погоджень на в’їзд передбачає двоступеневу процедуру та включає два аспекти – безпеку та доцільність.

Туристично-атракційні транспортні засоби подають свою заявку на розгляд комісії з безпеки руху, яка вивчає організацію дорожнього руху і місця стоянки.

«Наступним кроком буде погодження комісії туристичного навантаження на центральну частину міста, яку ще мають створити рішенням виконкому. Її члени вивчатимуть доцільність тої чи іншої атракції. А в майбутньому ця комісія має розробити концепцію туристичного навантаження в центральній частині Львова», - розповів радник міського голови.

Голова комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР Іван Гринда переконаний, що з метою впорядкування транспортної мережі у центрі міста, потрібно також вирішити питання облаштувань стоянок для туристичних автобусів.

«Туристична галузь стрімко розвивається і наше місто відвідує все більше гостей. Все частіше ми бачимо скупчення туристичних автобусів в центральній частині міста, яке перешкоджає руху легкового транспорту. Тому я вважаю, аби це не перетворилось на хаос, потрібно побудувати як мінімум 3-4 парковки біля найбільш туристично відвідуваних місць», - зауважив Іван Гринда.

 Додамо, що громадські слухання відбудуться 10 червня 2015 року о 17.00. Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (каб. 202), м. Львів, пл. Ринок, 1.