×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Діти учасників АТО отримають від міста матеріальну допомогу на оздоровлення

Під час пленарного засідання депутати затвердили внесення змін до ухвали міської ради “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова“. За відповідне рішення проголосувало 59 обранців.

Згідно з ухвалою Львівська міська рада виділить одноразову матеріальну допомогуна оздоровленнядітей учасників АТО. Сума допомоги - 2800 грн.

У свою чергу, депутат Валерій Веремчук нагадав, що за час АТО загинуло 57 осіб із Львівщини та запропонував внести до цього переліку також дітей загиблих волонтерів.  

Як йдеться у пояснювальній записці до ухвали, на даний час у м. Львові на обліку Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді налічується понад 1,5 тис. дітей учасників АТО, з них понад 15% дітей віком до 3-х років, 13 дітей загиблих учасників АТО, близько 200 дітей постраждалих учасників АТО та близько ста – дітей учасників бойових дій.

Додамо, що Львівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було у березні 2015р. було проведено анкетування батьків щодо місця, виду та способу оздоровлення/відпочинку дітей. Значна кількість інтерв’юерів віддала перевагу саме сімейному відпочинку, тому департаментом розглянуто альтернативну можливість, а саме надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення/відпочинок дітей учасників АТО.