×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

У Львові діятиме програма урбаністичного розвитку м. Львова на 2015-2016 роки

У порядку денному пленарного засідання сесії Львівської міської ради, яке відбудеться 23 квітня, на розгляд міським обранцям виноситься Програма урбаністичного розвитку м. Львова на 2015-2016 роки. Програма передбачає запровадження сучасних принципів урбаністичного розвитку в усіх аспектах містопланування.

Зі слів начальника управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури, цей документ покликаний посприяти реалізації проектів облаштування занедбаних територій Львова. За її даними, зараз таких просторів у місті понад п’ятдесят. «Провідні міста світу успішно та гармонійно розвиваються використовуючи принципи сталого урбаністичного розвитку та якнайширшого залучення громади міста до містопланування», - йдеться в документі.

Для реалізації Програми урбаністичного розвитку заплановано ряд заходів, серед яких - забезпечення створення сучасних громадських просторів у кожному з районів м. Львова, проведення форуму архітекторів та фахівців з охорони історичного середовища міст, створення щорічного видання про міські проекти та пріоритети містобудівної політики міста.

На думку голови комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР Андріяна Гутника, програма урбаністичного розвитку надзвичайно важлива і потрібна для міста, позаяк в багатьох спальних районах Львова є території, які потребують невідкладного впорядкування.

«Я вважаю, що потрібно щороку освоювати більше таких територій, на яких мешканці могли б комфортно відпочивати. До реалізації цих проектів важливо залучати мешканців, учнів школи. Адже знаю уже з власного досвіду, що спільна робота мешканцями, коли ми разом садимо дерева, облаштовуємо алеї, дає хороші результати. Позаяк потім ці люди стежать за порядком на цій території, прибирають сміття, доглядають рослини», - сказав міський обранець.

Крім того, на переконання Андріяна Гутника, важливо мати чіткий перелік громадських просторів, які є в плані міста, щоб спритні підприємці в майбутньому не намагались їх забудувати висотками.