×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

У Львові розробляють схеми зонування районів міста

Під час засідання комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою відбулась нарада щодо погодження плану зонування територій

Шевченківського та Залізничного районів Львова.

Як повідомив секретар комісії Ігор Корсун, на адресу комісії надходять звернення мешканців щодо врахування їхніх земельних ділянок або будівель

на територіях в межах зонування. Зі слів депутата, документ перебуває на стадії розробки, тому важливо не допустити неточностей, аби потім місту не довелось компенсовувати мешканцям вартість їхніх земельних ділянок.

Згідно із законодавством у детальних планах або зонуванні територій повинні бути вказані призначення територій. В іншому випадку, це значно ускладнює містянам оформлення права власності на ділянки.

«Ми всі прагнемо, щоб наше місто буле зручне і комфортне для мешканців, тому намагаємось розглянути всі зауваження та пропозиції. Позаяк треба врахувати в перспективах розвитку територій те, що ці райони є вже капітально забудовані», - зауважив Ігор Корсун.

Крім цього, члени комісії рекомендували взяти до уваги зелені насадження, які є також на цих територіях. Йдеться про окреслення чітких меж парків, скверів, що унеможливить їх забудову в майбутньому та залишить окрасою міста та рекреаційною зоною.

«Наприклад, у Білогорщі Залізничного району Львова є територія, яка ще поки не входить до складу міста. Проте ми проводимо консультації щодо того, як зробити цей мікрорайон більш функціонально придатним для людей, побудувати відповідну інфраструктуру для комфортного проживання мешканців», - сказав міський обранець.