×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Наступного тижня розпочне свою роботу 21-ї сесія Львівської міської ради 6-го скликання

Міський голова Андрій Садовий підписав розпорядження про скликання 23 квітня 2015 року 21-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання. Цим розпорядженням затверджено перелік питань, які пропонується розглянути протягом сесії, що триватиме близько трьох місяців.

Як повідомив начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Любомир Зубач, на розгляд депутатського корпусу буде винесено ряд важливих програм. Серед них - Програма забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, Програма співфінансування капітальних та поточних ремонтів будинків у Львові на 2015-2020 роки, Програма розвитку кінематографії та інші.

Крім цього, під час сесії міські обранці заслухають звіти постійних комісій ЛМР та виконавчих органів міської ради. Також для вирішення актуальних проблем міста у сфері природокористування та охорони довкілля на розгляд виноситимуться ухвали про затвердження меж парків м. Львова і переліку та меж скверів.

Окрім цього, у порядку денному 21-сесії ЛМР 6-го скликання заплановані питання затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації способом викупу, і надання в оренду нежитлових приміщень та нерухомого майна.

Зі слів Любомира Зубача, також на пленарному засіданні 23квітня буде визначено осіб, які цьогоріч на День міста Львова за самовіддану працю отримають почесні відзнаки.