×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

«Квітка Цісик -душа України» - Роман Грицевич

Сьогодні, 8 квітня, у Львівській міській раді відбулася прес -конференція на тему: «Квітка Цісик-душа України». У прес-конференції взяли участь Роман Грицевич, депутат Львівської міської ради, Стефанія Романюк, співачка, Андрій Ластовецький, віце-президент українсько-американської координаційної ради пластунів та Павло Табаков, співак.

Учасники прес-конференції підбили підсумки концерту, що відбувся 4 квітня 2015 року в день народження відомої американської співачки українського походження Квітки Цісик в Одеському Національному Академічному театрі опери та балету.

Як зазначив депутат Львівської міської ради, голова правління «Незабутня Квітка» Роман Грицевич:

«Захід пройшов за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства культури України та Українсько-Американської координаційної ради. Делегація зі Львова привезла особисті речі Квітки Цісик, які були представлені гостям концерту. Для нас було дуже важливо донести одеситам українське слово та українську пісню.

Як розповів співак Павло Табаков:

«Я не сподівався, що Одеса такими оплесками буде сприймати кожну українську пісню. Дякую одеситам за теплу атмосферу, за гучні оплески, за українське слово».