×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Проект «Батько героя» - пошана героям та їх батькам

У Страсний четвер, 09 квітня, в приміщенні Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького, що на вул. Стефаника, 3, відбудеться відкриття соціально-мистецького проекту «Батько героя». Про це повідомив голова комісії культури, ЗМІ, промоцій та туризму Ярослав Музичко.

Зі слів депутата, для огляду буде представлено більше двох десятків панорамних монументальних фотопортретів батьків. Не випадковий акцент на татові, адже відомо, що згідно з вченням Біблії корінь і код роду продовжується по батьковій лінії.

«Наше завдання - віддати шану сучасним героям України та батькам, які їх виховали. А також прищепити дітям, підростаючому поколінню почуття патріотизму, відданості на прикладі конкретних героїв», - зауважив Ярослав Музичко.

Як зазначають організатори акції, представлені роботи молодих фотомайстрів, які спробували донести глибокі емоції, переживання від втрати перерваного порядку передачі коду роду, що викликані смертю сина чи онука. «Цей проект – це також і реквієм-пам'ять про загиблих і наше тихе дякую їм і їхнім родинам».

Також відвідувачі зможуть переглянути документальний фільм на основі авторської репортажної відео- та аудіо зйомки, яку провели під час відвідин родин загиблих хлопців, які проживають у Львові та різних містечках і селах області. У фільмі використані фото та відео із приватних архівів сімей, які демонструються вперше. На відкритті будуть присутні родини 25-ти загиблих хлопців-бійців. Крім цього, незабаром проект покажуть в культурних центрах при Посольствах в 10 країнах Європи.