×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Завтра Львівська громада попрощається із захисником Стефаном Лопатком

Завтра, 22 червня, Львівська громада попрощається з військовослужбовцем Стефаном Лопатком, який захищав Україну від російських окупантів. Поховають захисника у селі Зарудці.

Молитва і прощання розпочнеться о 12:00 з дому, де мешкав воїн (с. Зарудці, вул. Зелена, 36). Опісля, орієнтовно о 12:30, відбудеться Чин похорону у місцевому храмі Преображення Господнього. Поховають Стефана Лопатка на місцевому кладовищі у Зарудцях. 

Стефан Лопатко (01.01.1991-20.06.2024) Уродженець села Зарудці Львівської області.

Навчався у Зарудцівській гімназії Львівської міської ради.

Після завершення навчання працював у сфері надання послуг з охорони власності та у мережі супермаркетів «Сільпо», а впродовж останнього періоду – у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Нова Пошта».

У вільний час захоплювався рибальством, мисливством та кулінарією. За словами близьких, був спокійною людиною та завжди намагався усім допомогти.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських окупантів. Виконував бойові завдання на Донеччині у складі 101-ї окремої бригади охорони Генерального Штабу імені генерал-полковника Геннадія Воробйова Збройних Сил України. Під час проходження служби неодноразово отримував важкі поранення, однак повертався на фронт.

У Стефана Лопатка залишилися батьки, дружина, сестра та хрещена донька.