×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів прощається з Героєм, депутатом ЛМР Vl скликання (2010-2015) від ВО «Свобода» Юрієм Лунем

Завтра, 2 листопада, Львів попрощається з Героєм, депутатом ЛМР Vl скликання (2010-2015) від ВО «Свобода» Юрієм Лунем, який загинув у бою з російськими окупантами.

Прощання відбудеться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11: 30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Коротка біографія:

Юрій Лунь (30.06.1981-25.10.2022). Львів’янин.

 Навчався у Ліцеї №18 Львівської міської ради. Закінчив Відокремлений структурний підрозділ «Технологічний фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».

Під час проходження навчання в коледжі вступив на військову службу. Згодом здобув юридичну освіту у Приватному акціонерному товаристві «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом».

Займався приватним підприємництвом. У 2010 році був обраний депутатом VI-го скликання Львівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Активний учасник Помаранчевої революції та Революції Гідності. У 2014 році вступив до лав добровольчого батальйону «Січ», до 2020 року виконував бойові завдання у містах Слов'янськ, Дебальцеве, Мар'їнка, Авдіївка, Краматорськ та селищі Піски Донецької області. 

Із початком повномасштабного вторгнення держави-терориста повернувся на військову службу задля захисту столиці. Згодом боровся із російськими окупантами у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Юрія Луня залишилися батьки, сестра, брат та велика родина.