×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів прощається з Героєм Олександром Коберником

Завтра, 27 жовтня, Львів попрощається з Героєм Олександром Коберником, який загинув у бою з російськими окупантами.

Прощання з відбудеться о 10:30 у Церкві адвентистів сьомого дня (вул. Короленка, 1).

Об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Коротка біографія:

Олександр Коберник (02.06.1970-20.10.2022).

Уродженець села Старий Почаїв Тернопільської області. Протягом 1977-1984 років навчався у середній школі міста Почаїв. Після переїзду родини до міста Джанкой (АР Крим) продовжив навчання у місцевих закладах середньої освіти.

Закінчив відділення духових інструментів Кримського училища культури та філологічний факультет колишнього Сімферопольського державного університету. Також завершив магістерську програму за спеціальністю «управління навчальними закладами» у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди.

Після завершення навчання працював вчителем української мови та літератури у Джанкойській загальноосвітній школі I-III ступенів №3. У 1993 році разом із дружиною перебрався до міста Нововолинськ, де згодом працював учителем української мови та літератури, а також очолював музичний гурток у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості. У 2000-му році прийняв рішення присвятити себе служінню Церкві та був переведений на посаду пастора у Західній Конференції Церкви адвентистів сьомого дня.

У 2007 році родина переїхала до Львова, де Олександр Коберник став засновником та першим директором приватного ліцею «Живе Слово», паралельно здійснюючи пасторське служіння. Згодом працював учителем початкових класів у ліцеї «Просвіта» Львівської міської ради. Із початком повномасштабного вторгнення росії добровольцем став на захист України.

Проходив військову службу у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

Бойовий медик. У Олександра Коберника залишилися дружина та троє дітей.