×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів прощається з Героєм Тарасом Подібкою

Завтра, 26 жовтня, Львів попрощається з Героєм Тарасом Подібкою, який загинув у бою з російськими окупантами. Прощання відбудеться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Коротка біографія:

Тарас Подібка (06.06.1982-21.10.2022). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №54 міста Львова. У 2000-му році закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва». Згодом закінчив Українську академію друкарства, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва».

Після завершення навчання проходив військову службу у лавах Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького.

У мирний час працював електромонтажником у Споживчому товаристві «Міські інформаційні системи». Із 2009 року обіймав посаду провідного інженера електрозв’язку сектору зв’язку Львівського комунального підприємства «Міський центр інформаційних технологій».

Учасник Антитерористичної операції у 2014-2015 роках. Боровся проти агресора у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений нагрудними знаками «Учасник АТО» та «Ветеран війни».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, повернувся до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

У Тараса Подібки залишилися батьки та старша сестра.