×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів прощається з Героєм Юрієм Костиком («Герой»)

Завтра,  20 жовтня, Львів попрощається з Героєм Юрієм Костиком («Герой»), який загинув у бою з російськими окупантами. Прощання відбудеться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Коротка біографія:

Юрій Костик («Герой»)

(16.11.1977-16.10.2022)

Львів’янин. 

Навчався у Середній загальноосвітній школі №60 міста Львова та Навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія Шептицьких». Закінчив Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук». Був неодноразовим переможцем олімпіад з історії. 

Здобув вищу освіту на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Свою дипломну роботу про українського дипломата графа Михайла Тишкевича написав англійською мовою. 

Після завершення навчання працював у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Поряд з тим викладав історію України англійською мовою для іноземних студентів. 

 Згодом обіймав посаду наукового співробітника у Львівській національній науковій бібліотеці України імені Василя Стефаника.   Із початком агресії росії виконував завдання на Донецько-Луганському напрямку у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У 2016 році підписав контракт із Збройними Силами України.  У Героя залишилися дружина, четверо дітей та мама.  Зі слів близької людини, Юрій Костик був «людиною з глибокою цивільною душею, дуже доброю, може, занадто доброю для армії».