×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів прощається з Героєм Назарієм Климківим

Інформуємо, що завтра, 4 жовтня, Львів попрощається з Героєм Назарієм  Климківим, який загинув у бою з російськими окупантами.

Прощання відбудеться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Коротка біографія:

Назарій Климків (29.05.1989-26.09.2022)

Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №15 Львівської міської ради, згодом – у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Винниківська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ступенів». Закінчив Відокремлений структурний підрозділ «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Після завершення навчання вступив на військову службу. У мирний час працював у Шевченківському районному відділі поліції, потім вступив до Національної гвардії України. Свого часу також будував кар’єру у колишньому Жовківському районному військовому комісаріаті. Опісля був переведений до Об'єднаного військового комісаріату Личаківського, Шевченківського та Залізничного районів міста Львова.

Із 2014 року боровся із російськими окупантами у лавах Національної гвардії України. Після початку повномасштабного вторгнення боронив державу у складі 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Назарія Климківа залишилися мама, дружина та 2-місячний син.