×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Підсумки десятої сесії Львівської міської ради

 Завершилася десята сесія Львівської міської ради. І ми підбиваємо її короткі підсумки. Подаємо найважливіші рішення, які ухвалили депутати:
✅ У рамках деколонізації прийнято рішення про перейменування ще восьми вулиць Львова. Нові назви отримають такі вулиці: Софії Ковалевської, Миколи Лобачевського, Івана Айвазовського, Петра Чайковського, Володимира Філатова, Володимира Короленка, Антона Чехова, Василя Жуковського. Хочете знати, як вони називатимуться тепер? Читайте тут: https://cutt.ly/xVVSVM2
✅ Національному реабілітаційному центру «UNBROKEN» у Львові бути! Депутати проголосували за виділення земельної ділянки під його спорудження.
Нагадаємо, що Реабілітаційний центр «UNBROKEN» буде створений за підтримки МОЗ України. Там лікуватимуть людей, які постраждали від війни. Більше у нашому дописі: https://cutt.ly/mVVDPKp
✅ Аукціони для наповнення бюджету! У Львові на земельні торги виставлять ще 9 земельних ділянок площею в понад 6 гектарів. Нагадаємо, що нещодавно лише за два дні у Львові вже було проведено п’ять земельних торгів. Вони стали рекордними, адже до міської скарбниці вдалося залучити понад 100 мільйонів гривень.
✅Поблизу Львова облаштують стрілецький тир. Його збудують в межах сіл Великі Грибовичі та Малехів. Загальна площа території – 25 га. Там планують облаштувати стрілецький тир, стрільбище, гостьову автостоянку та об’єкти придорожнього сервісу для відвідувачів. Мета облаштування тиру – розвиток стрілецького спорту.