×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Голос дітей на радіо «Вголос»

У рамках проєкту Департаменту «Секретаріат ради» Львівської міської ради «Ми маленькі українці» для дітей з Харкова, Чернігова, Запоріжжя,  Мар’їнівки організували  екскурсію  на радіо «Вголос».

b_461_614_16777215_00_images_sofi_IMG_5605.jpg

Під час зустрічі діти заглянули за лаштунки радійної сфери, побачили робочу атмосферу, а також взяли участь у прямому ефірі та розповіли про свої мрії.

Ведучі радіо «Вголос»  запросили  дітей взяти участь у прямому ефірі, де кожен із них розповідав щось цікаве про себе: хобі, улюблені місця у Львові, плани  на майбутнє.

b_531_708_16777215_00_images_sofi_photo_2022-05-12_18-07-46.jpg

Слід зауважити, що діти  емоційно   згадували про свої рідні міста, з яких вони були змушені поїхати через  російську окупацію

 За словами ведучого радіо «Вголос» Дмитра Корнелюка:

«Дуже  радий, що маю змогу долучитися до проєкту «Ми маленькі українці». Для нас було важливо  розповісти про  нашу сферу,  показати, як усе на радіо працює. Коли ми  були у  прямому ефірі, то мене переповнювали  змішані відчуття. Діток дуже шкода. Дехто з них  під час гучної музики закривав вуха. Тому я намагався якомога більше розрухати та підтримати їх, щоб не хвилювалися, не соромилися поговорити в мікрофон, а в самого в той час на душі був смуток за цих дітлахів, які  були змушені поїхати зі своїх домівок».

b_389_518_16777215_00_images_sofi_photo_2022-05-12_18-00-03.jpg

Також своїми враженнями від зустрічі поділилася програмний директор радіо «Вголос FM» Марія Поліщук: «Живі гарні емоції дітей подарували  нам масу задоволення. Ми щиро втішені, що змогли бути корисними у ці непрості часи. Чекаємо в гості Вас знову».

Після завершення радійного майстер-класу  дітей запросили поласувати смачними тортиками від STEPANKIV.

 Щиро вдячні нашим спонсорам: видавництву «Старого Лева» за чудову книгу для програмного директора радіо «Вголос FM» Марії Поліщук, а також  магазину «Антошка» за сертифікати на покупки,  інтернет - магазину Klei за  патріотичні наліпки для дітей.

Додамо, що незабаром плануємо  запустити  радійний проєкт «Ми маленькі українці», де кожен зможе послухати історії дітей - переселенців.

Пам’ятаймо, що діти – це наше майбутнє, і для них  важливо жити у вільній та незалежній Україні.