×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Кракові буде сквер «Вільної України» біля російського консульства

У Львові відбулася зустріч депутатів Львівської міської ради із Секретарем Львівської міської ради Маркіяном Лопачаком та з  депутатами міської ради Кракова.

У ній взяли участь Секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак, директор департаменту «Секретаріат ради» Марта Рудницька, депутати Львівської міської ради Львова та Кракова. У сесійній залі Львівської міської ради депутати з Кракова ухвалили рішення Краківської  міської ради про перейменування  скверу біля російського  консульства на сквер «Вільної України».

b_656_493_16777215_00_images_sofi_photo_2022-04-13_11-17-39.jpg

Депутати Львівської міської ради поділилися своїми думками про зустріч з польськими друзями.

Голова фракції «Європейська Солідарність» у Львівській міській раді Петро Адамик  сказав: «Дякуємо, вам, наші справжні друзі та хороші сусіди! Дякую депутатам міської ради Кракова за неймовірну підтримку України. Сьогодні вони знову у Львові, і знову з гуманітарною допомогою для наших земляків.  Вони вірять у нас та допомагають нам наближати нашу перемогу над пекельним агресором з росії. Дякую нашим польським друзям за ці неоціненні дари християнської любові у ці темні часи напередодні світанку нашої звитяги».

Депутат Львівської міської ради Уляна Пак від «Європейської Солідарності» у Львівській міській раді повідомила: «Колеги-депутати з Кракова приїхали до Львова підтримати українців, привезли гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, а  також у сесійній залі Львівської міської ради прийняли  рішення Краківської міської ради  про перейменування скверу біля російського  консульства на сквер «Вільної України».

b_642_481_16777215_00_images_sofi_photo_2022-04-13_17-07-33.jpg

Депутат Львівської міської ради Олекса Возняк  від фракції «Голос» розповів: «Сьогодні у Львові з офіційним візитом депутати з Кракова - великі друзі України. З початку війни вони вже були у Львові та інших містах України десятки разів, і кожного разу везли до нас гуманітарну допомогу, зібрану мешканцями Кракова. А також активно допомагають українцям, що переїхали до Кракова через війну».

b_641_481_16777215_00_images_sofi_7.jpg

Голова фракції Обєднання «Самопоміч» Львівської міської ради Вікторія Довжик  зазначила: «Окрім економічної допомоги, Польща максимально підтримує нас і емоційно. Рішення про перейменування парку в Кракові - дуже важливе і має велику символічну силу для нас і для всього світу. Приїзд польських депутатів до Львова - це додаткова підтримка, яку ми ніколи не забудемо!» - говорить керівниця фракції "Об'єднання Самопоміч” Вікторія Довжик.