×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові вшанували пам'ять невинно убитих росією українців

Сьогодні, 5 квітня, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку відбулася загальноміська акція «Світло пам’яті», якою вшанували пам'ять жорстоко закатованих українців у Бучі, Ірпені, Бородянці, Маріуполі, Чернігові та інших містах України, що загинули від рук російських окупантів.

Під час загальноміської акції  «Світло пам’яті»  депутати Львівської міської ради, керівництво міста та області, а також представники громадськості запалили лампадки на площі  навпроти пам’ятника Т. Шевченкові.

b_651_488_16777215_00_images_sofi_1.jpg

Зі своїми думками про страшні злочини  над українцями поділився Секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак та депутати Львівської міської ради.

Секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак  зауважив: «Світло пам’яті  за жертвами московської  окупації. Помстимося за кожного».

Як  розповів депутат Львівської міської ради від ВО  «Свобода» Любомир Мельничук: «Сьогодні ми усі - бучанці, ми гостомельчани, ми маріупольці, харків’яни, одесити - ми українці. Нема чужої біди й ворог в нас один - російські окупанти, які вкотре прийшли на нашу святу землю. Молимося за усіх закатованих на цій війни».

b_624_468_16777215_00_images_sofi_2.jpg

За словами депутата Львівської міської ради від «Європейської Солідарності» Олексія Різника:  «Буча, Ірпінь, Чернігів, Маріуполь. Це вже не просто назви українських міст. Це синонім болю та страждань.  Ми пам'ятаємо. Ми помстимося.  Вічна пам'ять українців, які загинули від рук новітніх російських нацистів».

Депутат Львівської міської ради  Ігор Зінкевич  від «ВАРТИ»  зауважив: «Ми пам'ятаємо, ми не забудемо і не пробачимо Герої не вмирають!».

Нагадаємо,  що після звільнення  Київської області від російських окупантів було оприлюднено інформацію про  сотні чи тисячі  вбитих, роздертих, закатованих, зґвалтованих мирних жителів.

 

 

 

 

 

Фото Ігора Зінкевича