×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові створили форму допомоги

Заповніть коротку Google-форму, якщо хочете допомогти, закликають депутати фракції "Європейська Солідарність" у Львівській міській раді. Це своєрідна координація допомоги від львів'ян для переселенців та військових.
 
"Зараз телефонує багато людей, які готові допомагати, долучатися. Для того, аби не обривати телефони, не втрачати контакти ми розробили таку Google-форму", - розповідає депутат Євген Кузик.
 
За його словами, перейшовши за відповідним посиланням, мешканцям потрібно вказати чим вони можуть допомогти. Наприклад, ви маєте змогу перевезти на авто ту чи іншу допомогу, дати речі, долучитися до випікання хліба чи виготовлення "бандерівських смузі" або ж зварювати їжаки тощо.
 
"Ми з колегами знаємо про потреби армії, міста, переселенців. Вашу пропозицію допомогти побачимо і сконтактуємо з Вами", - переконує Євген Кузик.
 
Додамо, Ваших особистих даних з форми у вільному доступі не буде. Google-форму координують депутати Львівської міської ради. Заповнити форму можна, перейшовши за посиланням: